Gedik Bülten Ekim Sayısı Yayında!

Gedik Bülten’in bu ay ki sayısında;

“IDDMIB tarafından her yıl düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni, pandemiye rağmen, bu yıl da gerçekleştirildi. Gedik Kaynak olarak 2019 yılında kaynak sarf malzemeleri alanında en çok ihracat yapan firma olarak biz de ödülümüzü aldık.

“Ekim sayımızdaki bir başka konu, İleri Döküm Teknolojileri alanındaki becerilerimiz.

Bu sayıda tüm avantajları ve üstün özelliklerine rağmen üretimi son derece zor olan duplex alanındaki uzmanlığımızı sizlerle paylaştık. İbrahim Arda’nın hazırladığı yazıda hem duplex paslanmaz çeliklerle ilgili detaylı bilgileri bulacak hem de Gedik İleri Döküm Teknolojileri’ nin bu alandaki tecrübesini göreceksiniz. Zira Gedik İleri Döküm Teknolojileri olarak proje bazlı veya seri olması fark etmeksizin 100kg’dan 250 kg’a kadar müşterilerimizin duplex ve superduplex ürün ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılayabiliyoruz. Yerli yabancı müşterilerimize ürettiğimiz dökümler dünyanın dört bir yanına sorunsuzca hizmet veriyor.

 

“Gedik Kaynak, Irak’ta bulunan Hydraulic Industries State Company ile imzaladığı anlaşma ile kaynak elektrodlarını Irak pazarına

sunuyor. İkinci adımda Gedik Teknolojisi ile Irak’ta üretime başlayacak olan şirket, üretimi Gedik Kaynak yönetiminde GeKa markası

altında Bağdat’ta gerçekleştirecek.

 

 

“Gedik Holding’in ve İstanbul Gedik Üniversitesi’nin kurucusu Halil Kaya Gedik’in yasam öyküsünün anlatıldığı, Nurten Yalçın Erus tarafından kaleme alınan “Türk Sanayiinin Birleştiren Gücü” adlı biyografi kitabının lansmanı, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya Gedik’in evsahipliğinde bir lansmanla tanıtıldı. İş dünyasından ve basından önde gelen isimler lansmanda yer aldı.

 

 

Keyifli Okumalar !