Gedik Bülten Ocak Sayısı Yayında!

Gedik Bülten’in bu ay ki sayısında;

‘ HASSAS DÖKÜMDE KALİTENİN ADRESİ: Gedik İleri Döküm Teknolojileri döküm sanayiinin ulaşmak istediği kaliteyi en iyi ortaya çıkaran teknolojilerin basında gelen hassas dökümde iddialı.

‘ TUĞLA SEKTÖRÜNDE ÖZEL ÇÖZÜMLER: GeKaTec HARDCOR 63 O ve HARDCOR 65 O sert dolgu özlü telleri ve FAZER 63 HD ve FAZER 65 B elektrotlarıyla tuğla ve kiremit sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

‘ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ TERMO VANA: Gedik Termo Vana, akışkan tiplerine ve uygulama yerlerine göre en uygun malzeme kombinasyonlarını sunarak, DIN VG ve ANSI normu standartlarında ürünleriyle çözüm ortağınız oluyor.

‘ GEDİK’in DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNÜN YENİ AJANDASI: Gedik Holding olarak teknolojiyi ve küresel dijital gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sanayinin ve teknolojinin bütünleştirilmiş yapısını üretimimizde, hedeflerimizde ve uygulamalarımızda etkin olarak kullanıyoruz. Teknolojiyi ve dijital süreçleri yakından takip ederek rekabet gücünü arttırmayı ve üstün sektörel başarısını en üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. Dijital Dönüşüm ajandamızda öne çıkan baslıklardan sizleri de haberdar etmek istedik.

Keyifli Okumalar!