Gedik Kaynak, Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katıldı

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katılan Gedik Kaynak, standında sergilediği GeKa Robot markası altında sunduğu robot otomasyon ve teknolojisine dair ürün ve hizmetleriyle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katılan Gedik Kaynak, standında, GeKa Robot markası altında sunduğu robot otomasyon ve teknolojisine dair son ürün ve hizmetlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Gedik Kaynak, hem yerli hem de yabancı katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

İstanbul Gedik Üniversitesi-Robot Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde GeKa Robot işbirliği ile mühendis ve teknik elemanlara robotik ve otomasyon konularında eğitim veren Gedik Kaynak, sergilediği GeKa Robot markalı robotlu kaynak teknolojileri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Sanayinin kalkınmasında yerli üretimin ve inovasyonun önemine değinen Gedik Holding CEO’su Dr. Mustafa Koçak, holding bünyesinde Ar-Ge çalışmalarına büyük önem verdiklerini ve robot teknolojilerine yatırım yaptıklarını söyledi.